GUS-SS8ALF-02-2152-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 21.5 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin SO ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 21.5 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N