GUS-SS8ALF-01-6981-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +