GUS-SS8ALF-01-3480-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 348 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +