GUS-SS7BLF-03-8452-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 84.5 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 84.5 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N