GUS-SS7BLF-03-1071-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.07 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +