GUS-SS7BLF-02-9090-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 909 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +