GUS-SS7BLF-02-8451-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 8.45 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +