- GUS-SS7BLF-02-5761-F
GUS-SS7BLF-02-5761-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 5.76 kOhm ±1% 50mW Per Element - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description