- GUS-SS7BLF-02-2872-CC
GUS-SS7BLF-02-2872-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 28.7 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC ...
Description
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 28.7 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N