GUS-SS7BLF-02-2742-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 27.4 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 27.4 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N