GUS-SS7BLF-02-1960-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 196 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +