- GUS-SS7BLF-01-97R6-FF
GUS-SS7BLF-01-97R6-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 97.6 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description