- GUS-SS7BLF-01-8250-C
GUS-SS7BLF-01-8250-C
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 825 Ohm ±0.25% 50mW Per Element - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description