GUS-SS7BLF-01-5231-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 5.23 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 5.23 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N