GUS-SS7BLF-01-4992-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 49.9 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 49.9 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N