- GUS-SS7BLF-01-4301-CB
GUS-SS7BLF-01-4301-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.3 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.3 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N