GUS-SS7BLF-01-3652-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 36.5 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +