GUS-SS7BLF-01-2612-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 26.1 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 26.1 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N