GUS-SS7ALF-03-1002-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 10 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +