GUS-SS7ALF-02-8060-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 806 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 806 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N