GUS-SS7ALF-02-5362-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 53.6 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 53.6 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N