GUS-SS7ALF-02-31R6-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 31.6 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 31.6 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N