GUS-SS7ALF-02-3012-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 30.1 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +