GUS-SS7ALF-02-2371-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 2.37 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 2.37 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N