GUS-SS7ALF-02-1600-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 160 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +