GUS-SS7ALF-01-6342-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 63.4 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 63.4 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N