GUS-SS7ALF-01-4990-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 499 Ohm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +