GUS-SS7ALF-01-1373-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 137 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +