GUS-SS4BLF-03-7870-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 787 Ohm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +