- GUS-SS4BLF-03-6192-FD
GUS-SS4BLF-03-6192-FD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 61.9 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description