GUS-SS4BLF-03-3832-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 38.3 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +