GUS-SS4BLF-03-3600-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 360 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +