GUS-SS4BLF-03-2261-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 2.26 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +