- GUS-SS4BLF-03-2001-B
GUS-SS4BLF-03-2001-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 2 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description