- GUS-SS4BLF-02-9312-CA
GUS-SS4BLF-02-9312-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 93.1 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description