GUS-SS4BLF-02-6801-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 6.8 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +