GUS-SS4BLF-02-3831-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 3.83 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +