GUS-SS4BLF-01-8201-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 8.2 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +