GUS-SS4BLF-01-4021-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 4.02 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 4.02 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N