GUS-SS4BLF-01-1151-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Bussed Resistors - 1.15 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +