GUS-SS4ALF-03-1690-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 169 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +