GUS-SS4ALF-03-1583-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 158 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +