GUS-SS4ALF-03-1183-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 118 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 118 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 8 Pin SOIC-N