GUS-SS4ALF-02-6981-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 6.98 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N