GUS-SS4ALF-02-4641-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 4.64 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N
Description +