GUS-SS4ALF-02-4222-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 42.2 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 42.2 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N