GUS-SS4ALF-02-1691-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 1.69 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOI ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 3 Isolated Resistors - 1.69 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 8 Pin SOIC-N