GUS-QSCBLF-03-4642-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 46.4 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +