GUS-QSCBLF-03-4300-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 430 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +