GUS-QSCBLF-02-8202-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 82 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +